Сад и огород

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Сад и огород » Говорим обо всем на свете » Товари для саду та городу


Товари для саду та городу

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

У мене немає досвіду в садівництві, але я дуже хочу спробувати виростити свої овочі. Можете порадити, де можна замовити все необхідне для садівника-початківця?

0

2

Цей дачний сезон я вирішив зустріти у всеозброєнні та замовив все для саду та городу на цьому сайті. Придбав нові садові меблі, щоб створити затишний куточок для відпочинку на свіжому повітрі. Закупив техніку: мотоблок, триммер, щоб полегшити собі працю. Не забув про дрібні інструменти: лопати, граблі, секатори. Тепер у мене є все для догляду за ділянкою. Попереду багато роботи, але з таким арсеналом все буде зроблено швидко та якісно. Чекаю не дочекаюся, коли розпочнеться сезон посадок і можна буде насолодитися результатами праці.

0

3

Вы мечтаете о своем собственном саде сочной и ароматной клубники, и сорт Росали кажется вам идеальным выбором.
Чтобы начать свой садовый проект, вам нужно купить качественную рассаду. Интернет-магазин https://klioma-servise.in.ua/g4309527-rassada-klubniki и рассада клубники, включая популярный сорт Росали.

0

4

Мне тоже это интересно. Я ищу, где мотоблок можно купить? Может кто в курсе?

0

5

Олежа Яровой написал(а):

Мне тоже это интересно. Я ищу, где мотоблок можно купить? Может кто в курсе?

Есть очень хороший профильный магазин, у них на сайте я вам советую глянуть предложение и думаю там вы без проблем подберете и купите хорошую модель. + У них еще и доставка есть, а это прям очень удобно на сегодняшний день.

0


Вы здесь » Сад и огород » Говорим обо всем на свете » Товари для саду та городу